Hakkımızda

Turgutlu Selbay İnşaat & Hafriyat

Turgutlu Hafriyat

Turgutlu Sel-Bay İnşaat & Hafriyat Firması olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek projelere imza atıyoruz. Turgutlu Sel-Bay İnşaat & Hafriyat Firması olarak, Turgutlu, Manisa, Uşak ve civar illerde Kepçe, Beko Loder, Cisibi, Kalıp İşçiliği, Kalıp Beton, Saha Betonu, Kırıcı, Beton Kırma, Beton Kesme gibi her türlü hafriyat alanlarında hizmet vermekteyiz.

Turgutlu Sel-Bay İnşaat & Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu yıllardan itibaren Turgutlu, Manisa, İzmir ve çevrte illerde hafriyat ve inşaat işlerinde öncü ve aranılan bir firma olmuyştur.

Firmamız farklı sektörlerde başarı ile tamamladığı projelerde Turgutlu, Manisa ve Ege Bölge' sinde ve ülkemizin her bir yanında hizmetler vermektedir.

Turgutlu Sel-Bay İnşaat & Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti. sunduğu tüm inşaat hizmetlerinde, müşteri beklentilerini, modern teknolojiyle, kalite-fiyat dengesini gözeterek karşılar; her zaman yenilikleri ve toplam kaliteyi hedefler.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse modern ekipmanlarımız ile sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki binaları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ

Tecrübe ve birikimimizi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

İreform İnşaat

İletişim

Selvilitepe Mah. Alperen Sok. No:17 Turgutlu / MANİSA

  • dummy+90 537 289 09 34

  • dummy+90 536 288 68 22

  • dummyThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Manisa ve Turgutlu Hafriyat firması olarak Selbay Hafriyat hizmetinizde. İzmir ve çevresinde Hafriyat İşleri. Çatı yapım ve sökümü. Panel yapım işleri, Hurda alımı, çelik platform yapımı hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için arayabilirsiniz.